با برگزاری جلسه شورای مشورتی قرآن و عترت دانشگاه؛

روند اجرای بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل آغاز شد + منابع و آئین‌نامه‌ها

۱۴ مهر ۱۴۰۰ | ۰۷:۵۳ کد : ۱۷۲۲۹ اخبار
تعداد بازدید:۱۶
جلسه شورای مشورتی قرآن و عترت دانشگاه با حضور رابطین قرآنی دانشگاه در معاونت فرهنگی دانشجویی برگزار و روند اجرای بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل آغاز شد

به گزارش مفدا اردبیل، جلسه شورای مشورتی قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با حضور دکتر بهروز دادخواه، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

دکتر دشتی، مدیر فرهنگی دانشگاه در ابتدای این جلسه، گزارشی از حضور دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در بیست و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد وزارت بهداشت که با کسب مقام سوم کشوری همراه بود، ارائه داد.

همچنین برنامه‌های آتی و چارت تشکیلاتی برای حضور قدرتمند دانشگاه در بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد وزارت بهداشت در این جلسه تشریح شد.

ثبت نام در جشنواره قرآنی هدهد تا ۳۰ مهر ماه ادامه دارد و تمامی اساتید و کارکنان (اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی و شرکتی) و دانشجویان مجوز ثبت نام در جشنواره را دارند؛ جشنواره در شش بخش آوایی، معارفی، پژوهشی، فناوری، ادبی و هنری و مجموعا ۵۵ رشته برگزار خواهد شد.

جوایز مرحله دانشگاهی بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد

برای نفر اول در مرحله دانشگاهی، مبلغ ۷ میلیون ریال تا ۱۵ میلیون ریال پیش‌بینی شده است.

نفرم دوم از ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال تا ۱۳ میلیون ریال و برای نفر سوم نیز از ۴ میلیون ریال تا ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است که واحد قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی به شماره تماس  ۰۴۵۳۳۵۲۱۰۹۸، آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات احتمالی ثبت‌نام کنندگان است.

برای ثبت نام در بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد اینجا را کلیک کنید.

برای دانلود منابع بخش معارفی جشنواره اینجا را کلیک کنید.

برای دانلود منابع بخش آوایی جشنواره اینجا را کلیک کنید.

برای دانلود آئین نامه اجرایی جشنواره اینجا را کلیک کنید.

برای دانلود آئین نامه داوری جشنواره اینجا را کلیک کنید.

کلید واژه ها: جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت