ثبت نام برای حضور در جشنواره بیست و هفتم قرآن و عترت وزارت بهداشت آغاز شد + آئین‌نامه‌ها و منابع

تعداد بازدید:۳۸۱

به گزارش مفدا، با رونمایی از پوستر و سامانه بیست و هفتمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاههای علوم پزشکی، در حاشیه نشست کارشناسان ادارات قرآن و عترت که امروز چهارشنبه ۱۱ آبان ماه در سالن همایش‌های مجتمع آموزشی شهید رجایی برگزار شد، ثبت نام برای حضور در این رویداد بزرگ دانشگاهی آغاز شد.

962052.jpg?ts=1667409232000

در این نشست قرآنی، همچنین آیین‌نامه اجرایی بیست و هفتمین جشنواره قرآن و عترت برای کارشناسان قرآن و عترت دانشگاه‌ها و مراکز و سازمان‌های تابعه تبیین شد و با ثبت نام یکی از قاریان و نخبگان قرآنی حاضر در نشست (دکتر صولتی، رئیس اداره قرآنی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه) در سامانه جشنواره، رسما ثبت نام این جشنواره قرآنی آغاز شد.

بیست و هفتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی و مراکز و سازمان‌های تابعه این وزارتخانه شامل شش بخش آوایی، ادبی، پژوهشی، فناوری، معارفی و هنری و ۵۳ رشته می‌باشد و در مرحله دانشگاهی و سراسری اجرا خواهد شد.

دکتر جواد باقری رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با اشاره به اینکه در ۶ بخش از جشنواره قرآنی امسال حدود ۵۳ رشته مسابقه وجود دارد، افزود: جشنواره قرآن و عترت یکی از بسترهای تبلیغی، ترویجی و تعمیق معارف قرآنی و کشف استعدادهای قرآنی در دانشگاه ها می باشد.

برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

برای دانلود منابع اینجا را کلیک کنید.

برای دانلود آئین نامه اجرایی اینجا را کلیک کنید.

برای دانلود آئین نامه داوری اینجا را کلیک کنید.

برای دانلود فرم ایده اینجا را کلیک کنید.

ثبت نام برای حضور در جشنواره بیست و هفتم قرآن و عترت وزارت بهداشت آغاز شد